Vaše príbehy

Je nám cťou, že môžeme byť aspoň na chvíľu súčasť vašeho príbehu. Tu si môžete pozrieť niektoré z nich.

 
 

"Nejedná sa len o pár pekných záberov zo svadby. Zachytáva všetko a omnoho viac. Zhrnutie nášho predmanželského života - taký malý dokument, ktorý v 13 minútach rozpráva celý príbeh našej lásky odkedy sme boli deťmi, cez naše zoznámenie, zásnuby až po náš veľký deň.  Výsledný produkt sa stal pokladom našej rodiny, ktorý si zas a znovu radi pozrieme, aby sme si pripomenuli to krásne puto medzi nami a raz sa snáď stane vzácnou pamiatkou aj pre našich budúcich potomkov."

"Ja ako človek, ktorý študoval celý život výtvarne zamerané školy, oceňujem kvalitu spracovania, inakosť, obrovský zmysel pre detail. Tomáš tvorí videá s radosťou, popri svojej práci ako koníček, čo mu dáva priestor každému sa venovať úplne individuálne, netvoriť tak tuctovú produkciu, uprednostniť kvalitu pred kvantitou. Svadobné video je presne o nás, o našej rodine..."

"Do hlavného videa sa obom kameramanom podarilo zachytiť všetky momenty, ktoré sú pre nás dôležité a pri jeho sledovaní sa v spomienkach ľahko vrátime k celému dňu. Vďaka tomu, že sa vo videu striedajú zábavné a dojemné situácie je pútavé a dobre sa pozerá od začiatku do konca."

"Od prvého momentu ako som Tomiho oslovila, či by mal čas nám natočiť svadbu, tak až po sobáš v kostole…….profesionálny prístup, komunikácia na 100%, ochota….určite ak niekto hľadá kameramanov na svadbu, tak odporúčam všetkými 10-timi!"

"Fantastický prístup spojený s vysokou profesionalitou. Finálne video bolo nádherné a dojímavé. Kameraman bol viac ako ústretový voči našim časovým možnostiam. Na plno odporúčame za každých okolností!"

Chcete vidieť viac?

Viac svadobných videí nájdete na našom Youtube kanáli