Recenzie

Napísali ste o nás..

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Chcela by som sa ešte raz veľmi pekne poďakovať za všetko čo ste pre nás spravili!
Od prvého momentu ako som Tomiho oslovila, či by mal čas nám natočiť svadbu, tak až po sobáš v kostole…….profesionálny prístup, komunikácia na 100%, ochota….určite ak niekto hľadá kameramanov na svadbu, tak odporúčam všetkými 10-timi!
Nemám ani čo vytknúť!
Ešte raz veľká vďaka! ❤️

Simona Šalátová⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Vybrala som si Focus na základe svadobných videí, čo mali na FB, pri ktorých mi vyšla slzička. A teraz, reakcie na naše krásne video tých, čo ho videli, sú rovnaké Krásna precízna práca a veľmi príjemná spolupráca. Chlapci vedia čo robia, za mňa top.

Radka Kopčová⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Fantastický prístup spojený s vysokou profesionalitou. Finálne video bolo nádherné a dojímavé. Kameraman bol viac ako ústretový voči našim časovým možnostiam. Na plno odporúčame za každých okolností!

Simon Pajtinka


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Svadobné video na Červenom Kameni, to je to naše! perfektná práca od začiatku až do konca video je presne podla našich predstáv, dojímavé, vtipné, naaadherné zábery a zároven toľko drobných detailov, ktoré to celé dotvárajú do dokonalosti komunikácia s chalanmi úplne bezproblemová, majú plno super nápadov a celý náš svadobný deň bol úplne pohodový aj vďaka nim, robia super prácu! Sú to profici, len tak ďalej!! odporúčame všetkými desiatimi. 

Zuzana Kamencová


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Vrelo odporúčam, profesionálny prístup a výsledok je vždy fantastický

Matej Holúbek